Teknoloji

Yeni Subaru Crosstrek e-BOXER Türkiye’de satışa sunuldu

Yeni Subaru Crosstrek, markanın benzersiz e-BOXER elektrik güç aktarım ünitesiyle ülkemizde satışa sunuluyor.

Yeni Crosstrek mümkün olan en iyi sürüş kabiliyetini, konfor seviyesini ve güvenliği sunmayı amaçlıyor.

Subaru’nun tamamen yenilenen versiyonu olan Yeni Crosstrek e-BOXER

İlk kez 2011 yılında Avrupa’da lansmanı yapılan ve Subaru Güvenli, Eğlenceli, Zorlu mottosunun Avrupa’da yeniden konumlandırılmasına öncülük eden Subaru XV, markanın satışlarının yüzde 40’ından fazlasını oluşturuyor.

Yeni nesil EyeSight Sürüş Destek Sistemi ile donatılan Crosstrek e-BOXER, 8’i yeni, 3’ü geliştirilmiş olmak üzere 11 sürücü asistan ve güvenlik fonksiyonuyla satışa sunuluyor.

Teknik detaylar

SUBARU e-BOXER, zorlu yol koşullarında bile günlük sürüşten adrenalin dolu açık hava maceralarına kadar sportif ama konforlu ve sessiz, çevre dostu bir sürüş sağlıyor.

Daha güçlü yeni nesil Subaru e-BOXER, güçlü, anında tork ve hassas, doğal hissi veren hızlanma için Subaru BOXER motorunu bir elektrik motoruyla birleştirir.

Verimli bir sürüş için Subaru e-BOXER sistemi, özel 2,0 litrelik direkt enjeksiyonlu motor ile elektrik motoru arasındaki güç dağıtım oranını sürüş koşullarına göre ayarlıyor.

Lineartronic şanzımanla birleştirildiğinde konforlu ve eğlenceli bir sürüş için sessiz, akıcı ve güçlü bir performans sunar.

Türkiye fiyatı

Yeni Subaru Crosstrek, Xclusive donanım paketi ve 2 milyon 199 bin TL özel lansman fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuluyor.

lalapasaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu